1, 2, 3, kes puu otsas on?

1, 2, 3, kes puu otsas on?

Autor: Max Jackson

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.70€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis avastama metsikuid seiklusi ja õppima numbreid lõbusal moel? "1, 2, 3, kes puu otsas on?" on Max Jacksoni kirjutatud värvikirev lugemisvara, mis viib sinu pisikese loendusretkele läbi metsa, kus loomad tulevad kokku, et aidata hädas sipelgaõgijat.

See raamat on täiuslik sissejuhatus numbritesse, pakkudes samal ajal põnevat lugemiskogemust. Iga lehekülg on nagu mäng, kus saate koos lapsega otsida ja loendada erinevaid metsaelanikke, kes on tulnud appi. Alates ühest eksinud sipelgaõgijast kuni kolme sõbraliku põdrani, kes ühendavad jõud, et aidata – iga tegelane toob endaga kaasa uue numbrilise seikluse.

Raamatu lehekülgedel ei ole mitte ainult numbrid ja loomad, vaid ka rõõmsad ja detailirikkad illustratsioonid, mis muudavad loendamise visuaalselt kaasahaaravaks. Lapsed saavad jälgida, kuidas stseenid muutuvad järjest elavamaks ja kuidas üha enam loomi liitub päästeoperatsiooniga.

"1, 2, 3, kes puu otsas on?" on rohkem kui lihtsalt loendusraamat. See on lugu koostööst, sõprusest ja kogukonna vaimust, mis õpetab lastele, et üheskoos tegutsedes on kõik võimalik. Ja mis võiks olla parem viis õppida numbreid kui läbi mängu ja loo, mis puudutab südant?

Kui otsid oma lapsele raamatut, mis ühendab haridusliku väärtuse ja meelelahutuse, siis "1, 2, 3, kes puu otsas on?" on ideaalne valik. Avasta koos lapsega, kui lõbus võib olla õppimine!