100 erksat ja värvikat ruutu

100 erksat ja värvikat ruutu

Autor: Leonie Morgan

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
21.95€ / 20.85€
Osta
Kui oled heegeldamise fänn või alles avastad seda käsitöömaailma, siis "100 erksat ja värvikat ruutu" autorilt Leonie Morganilt on just see, mida vajad. See raamat on tõeline aare, mis pakub sulle võimalust sukelduda värvide ja mustrite maailma, avastades heegeldamise kunsti uuel ja põneval moel.

Raamatust leiad sadu originaalseid heegeldatud ruutude mustreid, mis on esitatud samm-sammult juhiste, selgete skeemide ja praktiliste näpunäidetega. Iga muster on kujundatud silmas pidades nii algajate kui ka edasijõudnud heegeldajate vajadusi, pakkudes väljakutset ja inspiratsiooni igal tasemel meisterdajale.

Lisaks mustrikirjeldustele annab Leonie Morgan nõuandeid, kuidas valida õigeid lõngu ja värve, et sinu looming oleks mitte ainult ilus, vaid ka vastupidav ja praktiline. Raamatu juhendid aitavad sul mõista lõngakoguste arvutamist erineva suurusega tekkide jaoks, et saaksid oma projekte planeerida tõhusalt ja jätkusuutlikult.

Eriti kasulikuks osutuvad raamatu ääriste heegeldamise õpetused, mis võimaldavad sul oma tööle anda viimistletud ja professionaalse välimuse. Kombineeri erinevaid ruute, et luua ainulaadseid tekke, patju või muid kodukaunistusi, mis peegeldavad sinu isiklikku stiili ja loovust.

"100 erksat ja värvikat ruutu" ei ole lihtsalt õpetusraamat – see on sinu teejuht heegeldamise värvikirevasse maailma, kus iga silmus toob kaasa uue avastuse. Kasuta seda võimalust, et anda oma kodule või kingitustele isikupärane ja käsitööline puudutus.