100 esimest masinat

100 esimest masinat

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta põnevat masinate maailma koos raamatuga "100 esimest masinat"! See raamat on ideaalne sissejuhatus sinu väikesele tehnikaentusiastile, kes on alati uudishimulikult uurinud, kuidas asjad töötavad ja mis paneb masinad liikuma.

Kui sinu laps on lummatud erinevatest masinatest, alates hiiglaslikest ekskavaatoritest kuni kiirete autodeni, siis on see raamat justkui loodud tema jaoks. Raamatu lehekülgedel on esitletud 100 erinevat masinat, millest igaüks on kujutatud kaunite ja värvikirevate piltidega. Need pildid on loodud selleks, et köita sinu lapse tähelepanu ja ärgitada tema loomulikku uudishimu.

Lisaks sellele, et raamat on visuaalselt ahvatlev, on sellel ka meeldivalt pehme kaas, mis teeb raamatu käsitsemise eriti mugavaks isegi kõige pisematele kätele. Pehme kaas tagab, et raamat on vastupidav ja kestab kaua, isegi kui seda kasutatakse iga päev.

"100 esimest masinat" on rohkem kui lihtsalt pildiraamat – see on sinu lapse esimene samm masinate imelisse maailma, mis aitab arendada tema sõnavara ja tutvustab talle masinate mitmekülgset kasutust meie igapäevaelus.

Kas sinu laps on valmis avastama, millised masinad aitavad ehitada maju või millised põllutöömasinad kasvatavad toitu, mida me sööme? Või äkki tahab ta teada saada, kuidas lennukid taevas püsivad ja mis teeb kiirabiauto nii kiireks? Kõik need vastused ja palju muud leiab ta sellest hoolikalt koostatud raamatust.

Soovitan sul võtta aega ja uurida koos oma lapsega seda raamatut, kuna see pakub suurepärast võimalust veeta kvaliteetaega koos, õppides samal ajal uusi ja huvitavaid fakte masinate kohta. "100 esimest masinat" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama tehnika imelist maailma.