100 esimest sõna

100 esimest sõna

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma lapse sõnavara arendada ja samal ajal veeta koos kvaliteetaega? "100 esimest sõna" on raamat, mis võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, et aidata neil tuvastada ja õppida igapäevaseid sõnu läbi kaunite ja haaravate illustratsioonide.

Iga lehekülg on täis värvikirevaid pilte, mis kujutavad tavalisi esemeid ja tegevusi, mida teie laps võib igapäevaselt kohata. See interaktiivne lähenemine on suurepärane viis, et tutvustada neile uusi mõisteid ja sõnu, samal ajal ka nende tähelepanu köites.

Raamat "100 esimest sõna" on loodud mõeldes pisipõnnidele, et pakkuda neile lõbusat ja harivat kogemust. See on suurepärane vahend, mis toetab lapse varajast keelelist arengut ja aitab luua tugeva aluse edasiseks õppimiseks. Sinu laps saab raamatut sirvides mitte ainult uusi sõnu õppida, vaid ka arendada oma peenmotoorikat ja objektide äratundmise oskust.

Kasuta seda raamatut, et veeta koos lapsega aega, osutades piltidele ja nimetades esemeid. See on suurepärane võimalus suurendada lapse sõnavara ja samuti tugevdada teie omavahelist sidet. Raamat "100 esimest sõna" on kindlasti väärtuslik lisa igale lapse raamaturiiulile ja võib saada teie igapäevaste tegevuste lahutamatuks osaks.