100 looma

100 looma

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite põnevat viisi, kuidas tutvustada oma väikesele uudishimulikule maailmaavastajale esimesi sõnu? "100 looma" on raamat, mis viib teie lapse rännakule läbi loomariigi, pakkudes samal ajal lõbusat ja harivat lugemiskogemust.

See raamat on täis kauneid ja värvikirevaid pilte, mis haaravad teie lapse tähelepanu ja tekitavad temas huvi looduse vastu. Iga lehekülg on nagu avastusretk, kus väikesed lugejad kohtuvad erinevate loomadega alates kodustest lemmikutest kuni eksootiliste metsloomadeni.

"100 looma" on hoolikalt koostatud, et pakkuda teie lapsele mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikku sisu. See raamat on suurepärane vahend sõnavara arendamiseks, aidates lastel õppida loomade nimesid ja omadusi, samal ajal kaunite illustratsioonide abil nende kujutlusvõimet rikastades.

Kui teie pere väärtustab varajast õppimist ja armastab loomi, siis "100 looma" on ideaalne lisand teie raamaturiiulile. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja teadmisi aastateks. Avastage koos oma lapsega loomade imeline maailm ja alustage teekonda, mis innustab armastust lugemise ja õppimise vastu.