100 SÕNA INGLISE KEELES. LOOMAD

100 SÕNA INGLISE KEELES. LOOMAD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas tutvustada oma lapsele inglise keelt lõbusal ja kaasahaaraval moel? "100 SÕNA INGLISE KEELES. LOOMAD" on just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt noortele keeleõppijatele, et aidata neil avastada inglise keele imelist maailma läbi loomade.

Raamatus on iga looma kohta ilmekas pilt, mis aitab lapsel looma ära tunda ja meelde jätta. Lisaks on iga pildi kõrval looma nimetus inglise keeles, selle hääldus ja näitelaused, mis aitavad sõna kontekstis kasutada. See meetod ei toeta mitte ainult sõnavara arendamist, vaid ka häälduse õppimist ja keele struktuuri mõistmist.

"100 SÕNA INGLISE KEELES. LOOMAD" on suurepärane vahend, mis ühendab visuaalse õppimise ja keelelise interaktsiooni, et pakkuda harivat kogemust, mis on samal ajal ka meelelahutuslik. Raamat on suurepärane esimene samm teie lapse keeleõppe teekonnal, mis võib sütitada armastuse keelte ja kultuuride vastu.

Kui soovite, et teie laps alustaks inglise keele õppimist rõõmsalt ja mänguliselt, siis kaaluge "100 SÕNA INGLISE KEELES. LOOMAD" lisamist nende raamaturiiulile. See on investeering, mis toidab nende uudishimu ja arendab keeleoskusi, mis on kasulikud kogu eluks.