100 SÕNA INGLISE KEELES. MAAILM MEIE ÜMBER

100 SÕNA INGLISE KEELES. MAAILM MEIE ÜMBER

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.75€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite põnevat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele inglise keelt? "100 sõna inglise keeles. Maailm meie ümber" võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt väikestele keeleõppijatele, pakkudes neile võimalust õppida uusi sõnu läbi värvikireva ja interaktiivse kogemuse.

Raamatu iga lehekülg on kui avastusretk – siit leiate hoolikalt valitud sõnu, mis kirjeldavad esemeid ja olendeid, mis meid igapäevaselt ümbritsevad. Iga sõna kõrval on selge ja arusaadav pilt, mis aitab lapsel teha seoseid ja paremini meelde jätta. Lisaks on toodud sõna hääldus ja näitelaused, mis aitavad lapsel mõista sõnade kasutust kontekstis.

See raamat ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav viis keeleõppeks, vaid ka suurepärane abivahend vanematele, kes soovivad oma laste keeleoskust juba varajases eas toetada. Kui teil on huvi oma lapse keeleõppe vastu ja soovite pakkuda talle mitmekülgset ning haaravat õppematerjali, siis "100 sõna inglise keeles. Maailm meie ümber" on teie jaoks ideaalne valik.