100 SÕNA INGLISE KEELES. TÄHESTIK JA NUMBRID

100 SÕNA INGLISE KEELES. TÄHESTIK JA NUMBRID

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Avasta inglise keele põnev maailm koos raamatuga "100 SÕNA INGLISE KEELES. TÄHESTIK JA NUMBRID", mis on suurepärane sissejuhatus keeleõppele väikestele uudishimulikele. See raamat on loodud selleks, et aidata sinu lapsel õppida inglise keele tähestikku ja numbreid lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Iga tähe ja numbri kõrval leiad hoolikalt valitud pildi, mis illustreerib vastavat ingliskeelset sõna, et aidata lapsel seostada sõnu nende tähendustega. Lisaks on iga sõna juures toodud hääldus, mis aitab lapsel õppida õiget hääldust ning väljendit, mis annab sõnale konteksti. See interaktiivne lähenemine toetab lapse keelelist arengut ja aitab tal mänguliselt uusi sõnu meelde jätta.

Raamatu "100 SÕNA INGLISE KEELES. TÄHESTIK JA NUMBRID" autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult hariv, vaid ka värviküllane ja visuaalselt köitev, muutes õppimise nauditavaks. See on ideaalne vahend, et tutvustada sinu lapsele inglise keele algtõdesid ja panna alus tugevale keeleoskusele tulevikus.

Kas oled valmis oma lapsega koos avastama inglise keele imelist maailma? Haara kinni võimalusest ja tee esimene samm keeleõppes koos selle inspireeriva raamatuga.