100 SÕNA. LOOMAD

100 SÕNA. LOOMAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Kas otsite põnevat ja harivat lugemist oma väikesele loomasõbrale? "100 SÕNA. LOOMAD" on raamat, mis võib just teile sobida. See raamat on täis värvikirevaid illustratsioone ja pakub teie lapsele võimalust õppida tundma erinevaid loomanimetusi. Iga lehekülg on justkui avastusretk, kus saab uudistada, kes peitub järgmise piiluava taga.

Mõeldud eelkõige väikelastele, kes alles õpivad maailma tundma, on see raamat suurepärane vahend sõnavara arendamiseks. Lõbus element on raamatusse lisatud piiluaukude kaudu, mis tekitavad põnevust ja äratavad uudishimu. Laps saab arvata, milline loom võib peituda klapi all, ja seejärel avastada õige vastuse.

"100 SÕNA. LOOMAD" ei ole lihtsalt meelelahutus, see on ka õpetlik kogemus. Iga sõna juurde kuuluv pilt aitab lapsel loomi paremini meelde jätta ja seostada sõnu nende välimusega. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele loomariigi mitmekesisust ja rikastada tema keeleoskust.

Kui soovite pakkuda oma lapsele rõõmu ja teadmisi, siis see raamat on ideaalne valik. Avastage koos lapsega värvikas loomade maailm ja nautige üheskoos õppimise rõõmu!