100 sõna

100 sõna

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsite põnevat ja harivat raamatut oma väikesele uudishimulikule lugejale? "100 sõna" on just see, mida vajate! See armas papiraamat on loodud selleks, et aidata teie lapsel avastada ja õppida maailma, mis teda ümbritseb, läbi mängulise ja värvikireva kogemuse.

Lapsepõlve avastamisrõõm on põimitud igasse lehekülge, kus Anni, raamatu peategelane, juhatab teie mudilast läbi oma igapäevaste seikluste. Alates kodustest vaatepiltidest kuni loomade ja mänguasjadeni – iga stseen on kujutatud elavate ja lastepäraste illustratsioonidega, mis köidavad kindlasti teie lapse tähelepanu ja ergutavad tema kujutlusvõimet.

"100 sõna" on trükitud suurte ja selgete tähtedega, mis teeb selle ideaalseks esimeseks sõnavararaamatuks. See on suurepärane vahend, et tutvustada teie lapsele lugemise maailma, arendades samal ajal tema sõnavara ja keeleoskust. Raamat on valmistatud vastupidavast papist, mis peab vastu ka kõige entusiastlikumatele väikestele kätele.

Avastage koos Anniga, milliseid imesid peidab endas igapäevaelu, ja vaadake, kuidas teie laps õpib rõõmuga esimesi sõnu. "100 sõna" on mitte ainult õpetlik, vaid ka lõbus kaaslane teie lapse arenguteel. Kas olete valmis sukelduma koos lapsega selle värviküllase ja rõõmsameelse seikluse keskele?