101 Otsi ja kleebi! Loomad

101 Otsi ja kleebi! Loomad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis avastama loomade põnevat maailma? "101 Otsi ja kleebi! Loomad" on raamat, mis viib sind värviküllasele seiklusele läbi erinevate elupaikade, kus saad kohtuda mitmekesiste loomadega nende loomulikus keskkonnas. Sinu ülesandeks on leida kirevatest piltidest õiged loomad, vastata huvitavatele küsimustele ja asetada kleepsud täpselt sinna, kuhu nad kuuluvad.

Kujutle end safarile savanni avarustesse, kus saad tutvuda lõvide, sebrade ja jõehobudega. Või ehk eelistad sukelduda džungli sügavustesse, et avastada ahvide, papagoide ja tiigrite salapärast maailma? Raamatu lehekülgedel saad samuti jalutada läbi metsa, kus karud ja hirved askeldavad, või külastada talu, kus kanad siblivad ja lehmad rahulikult muru näksivad. Ära unusta ka jäiseid vesi, kus pingviinid ja hülged lustivad lumes ja jääs.

"101 Otsi ja kleebi! Loomad" on suurepärane viis, kuidas sa, noor loodusesõber, saad õppida tundma loomariigi mitmekesisust ning arendada oma tähelepanelikkust ja käelist osavust. See raamat pakub rõõmu ja teadmisi igale uudishimulikule lapsele, kes on huvitatud loomadest ja nende kodudest. Kas oled valmis kleebiseid kleepima ja loomade maailma avastama?