12 salamärki

12 salamärki

Autor: Evelin Kivimaa

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis võib peituda arvutimängude virtuaalsete maailmade taga? "12 salamärki" on Evelin Kivimaa põnev teos, mis viib sind kaugemale tavalisest mängukogemusest, avastama salapäraseid tagauksi, mis võivad sind viia täiesti uutesse dimensioonidesse.

Kujutle hetke, kus sa oled süvenenud arvutimängu, kuid äkki leiad end hoopis teisest reaalsusest – sa oled astunud läbi mõistatusliku portaali, mis on sind viinud teadmata sihtpunkti. See pole lihtsalt fantaasia, vaid "12 salamärki" maailm, kus iga samm võib muuta sinu identiteeti ja reaalsustaju.

Evelin Kivimaa kutsub sind kaasa seiklustele, kus võid kõndida vikerkaarel, juhtida UFOt, põgeneda müstiliste olendite eest ning sõlmida sõprust ootamatute kaaslastega. Kuid kui seiklused on läbi ja igatsus kodu järele kasvab, seisab ees uus väljakutse – leida see õige salamärk, mis aitaks sul mängude labürindist välja murda ja tagasi pärismaailma pöörduda.

"12 salamärki" on lugu, mis paneb sind mõistatama, kui palju me tegelikult teame virtuaalreaalsusest ja selle varjatud võimalustest. See on raamat, mis ei jäta ükskõikseks neid, kes armastavad arvutimänge ja fantaasiarikkaid seiklusi. Kas oled valmis avastama, mis peitub sinu lemmikmängude taga? Võta ette see põnev teekond koos Evelin Kivimaaga ja avasta "12 salamärki" saladused.