15 minutit araabia keelt

15 minutit araabia keelt

Autor: Marion Sarhaan

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teised keeled
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.24€
Osta
Apollo
4.49€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, et võiksid õppida araabia keelt, kuid tundnud, et Sul pole piisavalt aega? "15 minutit araabia keelt" autor Marion Sarhaan on loonud just Sinu jaoks lahenduse. See praktiline juhend on mõeldud kiire elutempoga inimestele, kes soovivad omandada araabia keele algtõed mugavalt ja tõhusalt.

Raamat on üles ehitatud nii, et igaüks saaks oma keeleoskust parandada vaid 15-minutiliste õppesessioonidega päevas. Täpsemalt koosneb see 12 temaatilisest peatükist, mis kõik on jaotatud viieks lühikeseks õppeosaks. Nende hulgas on ka kordamispeatükk, mis aitab Sul õpitut kinnistada. Kui järgid raamatu juhiseid, võid araabia keele baasteadmised omandada juba kaheteistkümne nädalaga.

Lisaks põhiosale on raamatus ka väärtuslikud lisamaterjalid. Need hõlmavad menüüteatmikku, mis on abiks araabiakeelsetes restoranides tellimisel, eesti-araabia sõnastikku, mis aitab Sul kiiresti leida õigeid sõnu, ning juhendit araabia kirjaviisi mõistmiseks, mis on oluline osa keele õppimisel.

Kui oled valmis avastama araabia keele ilu ja rikkust, siis "15 minutit araabia keelt" on Sinu teejuhiks selles põnevas ettevõtmises. Pane oma tahtejõud proovile ja avasta, kui palju võid õppida, investeerides vaid veerand tundi päevas.