1905. AASTA EESTIS. MÄLESTUSED

1905. AASTA EESTIS. MÄLESTUSED

Autor: Toomas Karjahärm

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Eesti ajalugu
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.99€ / 6.64€
Osta
"1905. Aasta Eestis. Mälestused" on Toomas Karjahärmi sulest pärit teos, mis viib lugeja ajaloolisele rännakule, avades ukse tolleaegsete eestlaste eludesse ja mõtteilma. See raamat ei ole pelgalt ajalooline ülevaade, vaid sügavalt isiklik kogemus, mis põhineb esmakäe allikatel ja mälestustel, mis on pärit otse Eesti arhiivide sügavustest.

Toomas Karjahärm on pühendunud ajaloolane, kelle uurimistöö keskendub 1905. aasta sündmustele Eestis – ajale, mis oli täis ühiskondlikke muutusi ja mis sillutas teed Eesti iseseisvusele. Raamat pakub haruldast ja väärtuslikku pilguheitu sellele ajastule läbi nende inimeste silmade, kes olid ise revolutsiooni keerises.

Kas oled kunagi mõelnud, millised tunded ja mõtted valdasid eestlasi 1905. aasta revolutsiooni ajal? Toomas Karjahärmi kogutud mälestused annavad Sulle võimaluse sukelduda tolle aja Eesti eluolusse, tajuda tookordseid lootusi ja hirme. Raamatust leiad Voldemar Juhandi poolt kogutud ja koostatud kaheosalise mälestuste kogu "Rahvamälestisi 1905. aastast Eestis", mis on põhjalik ja autentne allikas toonaste sündmuste kohta.

See kolmas köide Karjahärmi kolmeosalisest uurimisprojektist "1905. aasta Eestis" on hindamatu lugemine kõigile ajaloohuvilistele, kes soovivad mõista, kuidas meie esivanemate võitlused ja unistused on kujundanud tänapäeva Eestit. Ole valmis avastama ajaloo lehekülgi, mis on täis põnevust, traagikat ja kangelaslikkust – kõik see ootab Sind Toomas Karjahärmi "1905. Aasta Eestis. Mälestused" raamatus.