200 murtud aiandusmüüti

200 murtud aiandusmüüti

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas teie aias on kombeks rääkida vanadest tõekspidamistest, mis on põlvest põlve edasi antud, kuid mille paikapidavuses te pole päris kindlad? "200 murtud aiandusmüüti" on teos, mis võtab luubi alla aiandusega seotud levinumad eksiarvamused ja pakub teaduspõhist selgitust, kuidas asjad tegelikult on.

Margus Maripuu, kelle nimi on aiandusringkondades hästi tuntud, on oma elutöö pühendanud taimede kasvatamisele ja aiandusele. Tema teadmised ja kogemused on rikastatud aastatepikkuse tööga erinevates aiandusvaldkondades ning õpetajana mitmetes haridusasutustes. Maripuu on tuntud ka kui kirglik taimekoguja, kelle valduses on üks Eesti suurimaid daaliakollektsioone.

Raamatus "200 murtud aiandusmüüti" toob autor välja aiandusega seotud müüdid, mis on tekkinud tänu ebausule, eelarvamustele ja liialdustele. Ta kummutab need müüdid, tuues esile nii oma isiklikud kogemused kui ka teiste spetsialistide nõuanded ja teadmised. Raamatu teave põhineb usaldusväärsetel allikatel, sealhulgas ajakirjandusväljaannetel nagu "Maakodu", "Maa Elu", "Eesti Loodus" ja mitmetel veebilehtedel ning blogides.

See raamat on suurepärane abimees nii algajale kui ka kogenud aednikule, kes soovib oma teadmisi täiendada ja oma aiatööd tõhusamalt teostada. Maripuu pakub lugejale võimaluse vaadata aiandust uue nurga alt, ühendades praktilise kogemuse teadusliku lähenemisega.

Avasta aianduse tegelikud tõed ja lükka ümber vanad müüdid, mis võivad takistada teie aia tõelist potentsiaali. "200 murtud aiandusmüüti" on teie teejuht usaldusväärse ja teaduspõhise aiandustarkuse juurde.