23 ASJA, MIDA TEILE KAPITALISMIST EI RÄÄGITA

23 ASJA, MIDA TEILE KAPITALISMIST EI RÄÄGITA

Autor: Ha-Joon Chang

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Üldmajandus
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.99€ / 3.79€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks tundub, et teatud majanduslikud tõed ei klapi tegelikkusega? Või miks tippjuhtide sissetulekud sageli ületavad nende panuse ettevõtte edus? Ha-Joon Chang, tuntud majandusteadlane ja Cambridge'i ülikooli professor, toob teieni raamatu "23 asja, mida teile kapitalismist ei räägita", mis avab silmi ja paneb mõtlema.

Raamatus käsitleb Chang teravmeelselt ja arusaadavas keeles kapitalismi süsteemi peidetud tahke, mis on viimastel aastakümnetel maailma majandusarengut kujundanud. Ta esitab kriitilisi küsimusi, nagu näiteks, miks konkurentsivabaduse loosungite all tegelikult äritegevust piiratakse, või miks vaesust sageli vaadeldakse kui indiviidi enda süüd, mitte süsteemi viga.

Changi teosed, sealhulgas "Kicking Away the Ladder: Development Strategy in Historical Perspective" ja "Bad Samaritans: The Myth of Free Trade and the Secret History of Capitalism", on pälvinud laialdast tähelepanu ja tunnustust. Tema värskendav ja sageli vastuoluline lähenemine majandusteadusele on pannud ta Prospect Magazine'i poolt üheks maailma mõjukaimaks mõtlejaks.

Kui olete huvitatud majandusest ja soovite mõista kapitalismi süsteemi sügavamalt, siis "23 asja, mida teile kapitalismist ei räägita" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See raamat ei paku mitte ainult teadmisi, vaid ka praktilisi soovitusi, kuidas muuta majandussüsteemi inimlikumaks ja tõhusamaks. Lisateavet Ha-Joon Changi ja tema töö kohta leiate tema kodulehelt www.hajoonchang.net.