3D-Lõikeraamat. Džungel

3D-Lõikeraamat. Džungel

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.75€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta paberist loodud kolmemõõtmeline imedemaa, mis äratab ellu džungli lopsakuse – ilma liimi või lõikepaberita! "3D-Lõikeraamat. Džungel" on ainulaadne meistriteos, mis viib sind läbi põneva ja interaktiivse kogemuse. Iga lehekülg on kui kunstiteos, mis ootab sinu käe all ärkamist, et paljastada keerukas ja detailirohke 3D-stseen.

Sinu ülesanne on järgida täpselt kontuure, lõigates ettevaatlikult, et mitte lehti raamatust välja rebida. Tööta leht lehe haaval, et luua ruumiline pilt, mis paneb sind imestama oma käteosavuse ja raamatu loovuse üle. See on tegevus, mis nõuab kannatlikkust ja täpsust, kuid tulemus on vaeva väärt – iga lõigatud leht toob esile uue kihi džungli elust.

"3D-Lõikeraamat. Džungel" pakub sulle võimalust sukelduda käsitöömaailma, kus saad luua midagi tõeliselt erakordset. See on ideaalne viis lõõgastumiseks ja oma loovuse väljendamiseks, samuti suurepärane kingiidee neile, kes armastavad meisterdamist ja uusi väljakutseid. Võta käärid ja lase oma fantaasial lennata, kui lood paberist džungli, mis hüppab otse raamatust välja.