45 MÄNGU. AUTOSÕIDUL

45 MÄNGU. AUTOSÕIDUL

Autor: Céline Potard

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis muutma pikad autosõidud põnevaks seikluseks? Céline Potardi "45 Mängu. Autosõidul" on just see kaaslane, mida vajad. See raamat on täis 45 lõbusat ja kaasahaaravat tegevust, mis panevad su aju võimete proovile ja aitavad aega viita.

Avasta erinevusi pealtnäha sarnastel piltidel, sukeldu pildisudokude maailma, mis nõuavad loogilist mõtlemist ja teravat silma. Sõnade otsimine tähesegadikust on nagu aardejaht tähtede maailmas – see on lõbus ja samas arendab su sõnavara ning tähelepanu detailidele. Labürindid aga viivad sind rännakule, kus pead leidma õige tee väljapääsuni, arendades oma ruumilist mõtlemist ja probleemilahendusoskusi.

Mis teeb selle raamatu eriliseks, on kaasasolev kustutatav marker, mis võimaldab sul mänge ikka ja jälle mängida. See on suurepärane viis, kuidas muuta iga reis harivaks ja meelelahutuslikuks.

Céline Potard on loonud midagi enamat kui lihtsalt ajaviiteraamatu – see on vahend, mis aitab sul ja su perel nautida koosveedetud aega, õppides samal ajal uusi oskusi. Pane oma mõistus proovile ja tee autosõit meeldejäävaks seikluseks "45 Mängu. Autosõidul" abil.