5 minuti lood. Armsad lood. 7 juttu – üks igaks nädalapäevaks

5 minuti lood. Armsad lood. 7 juttu – üks igaks nädalapäevaks

Autor: Sienna Williams

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsite midagi, mis muudaks teie lapse õhtud imeliseks ja täidaks nende unenäod positiivsete mõtetega? "5 minuti lood. Armsad lood. 7 juttu – üks igaks nädalapäevaks", autoriks Sienna Williams, on raamat, mis pakub teile just seda – nädala igaks päevaks ühe südantsoojendava loo.

Selles raamatus leiate seitse lugu, mis on täis soojust ja headust. Need lood räägivad sõprusest, armastusest ja imelistest seiklustest, mida laps saab koos emaga ette võtta. Ja need pole lihtsalt tavalised seiklused – need on erilised, sest selles raamatus on emal erakordsed supervõimed!

Iga lugu on mõeldud kestma vaid viis minutit, mis teeb neist ideaalsed õhtujutud enne magamaminekut. Need on loodud selleks, et saaksite oma lapse kiiresti unemaale saata, täis rõõmu ja turvatunnet, mida pakuvad ema kuukiirte suudlused.

"5 minuti lood. Armsad lood." on suurepärane valik, kui soovite oma lapsele pakkuda lõõgastavat ja hingekosutavat lugemiskogemust. Raamat sobib suurepäraselt jagamiseks ja koos lugemiseks, aidates luua tugevamaid sidemeid teie ja teie lapse vahel.

Kui teie õhtud vajavad pisut maagiat ja soojad hetked on teie pere jaoks olulised, siis on see raamat just teile. Laske end kaasa haarata Sienna Williamsi loodud armastusrohketest lugudest, mis toovad naeratuse nii teie kui ka teie lapse näole.