5 VAHVAT SÕPRA. LOOMAAIAS

5 VAHVAT SÕPRA. LOOMAAIAS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.45€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsid midagi, mis köidaks Sinu väikese raamatusõbra tähelepanu ja aitaks tal loomi tundma õppida? "5 Vahvat Sõpra. Loomaaias" on just see, mida vajad! See värvikirev pappraamat on loodud selleks, et pakkuda lastele rõõmu ja õpetlikke hetki.

Raamatus on viis lõbusat looma, kes on peidetud lehekülgede vahele. Iga looma kohta on kirjutatud vaimukas luuletus, mis annab lapsele vihjeid, et ära arvata, kes võib peituda pildi taga. Kui Sinu laps liigutab pilditükke õigetesse kohtadesse, avaneb tema ees loomaaia elaniku naeratav nägu.

See raamat on suurepärane vahend, et aidata lastel arendada nii loogilist mõtlemist kui ka peenmotoorikat. Lisaks sellele saavad nad õppida loomade tundmaõppimise kaudu ka uusi sõnu ja laiendada oma sõnavara. "5 Vahvat Sõpra. Loomaaias" on ideaalne kaaslane Sinu lapse avastusretkedel läbi loomariigi, pakkudes harivat meelelahutust ja toredat koosveedetud aega.

Ära lase sellel võimalusel libiseda! Avasta koos lapsega, millised sõbralikud loomad peituvad raamatu lehekülgedel ja naudi nende üllatavat ilmumist, kui mõistatused lahenevad. See on raamat, mis toob naeratuse iga loomasõbra näole.