50 kavandit joonistamiseks

50 kavandit joonistamiseks

Autor: Barrington Barber

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Kunstiõpetus ja käsiraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.99€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Kas otsid inspiratsiooni ja juhiseid, et arendada oma joonistamisoskusi? "50 kavandit joonistamiseks" autorilt Barrington Barberilt on just see, mida vajad. See raamat on täis paeluvaid ideid ja kujutlusvõimele väljakutseid esitavaid joonistusprojekte. Sinu ees avanevad inimeste, koduloomade ja igapäevaelus ette tulevate esemete kujutamise saladused.

Barberi raamat on suurepärane teejuht, mis juhatab sind läbi joonistamise protsessi samm-sammult, alates esimestest visanditest kuni detailsete lõpptöödeni. Iga projekt on esitatud lihtsasti järgitavate juhistega, mis muudavad õppimise nauditavaks ja tulemused saavutatavaks. Lisaks standardsetele harjutustele kutsub autor sind üles looma oma unikaalseid versioone, andes võimaluse isikupära ja loovuse väljendamiseks.

Raamat on mõeldud nii algajatele, kes alles astuvad oma esimesi samme kunsti maailmas, kui ka edasijõudnutele, kes soovivad oma oskusi lihvida. "50 kavandit joonistamiseks" on suurepärane abimees, kui soovid avastada joonistamise kunsti võlu ja parandada oma loomingulist väljendusoskust.

Kasuta seda raamatut kui oma isiklikku mentorit, mis juhendab sind läbi kunstilise eneseväljenduse raja, õpetades sind märkama detaile ja tuues esile sinu peidetud potentsiaali. Avasta joonistamise rõõm ja lase oma loovusel lennata koos Barrington Barberi "50 kavandit joonistamiseks".