73 lahedat teadustrikki

73 lahedat teadustrikki

Autor: Anna Clayborne

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.99€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Avastage teaduse põnevust koos raamatuga "73 lahedat teadustrikki", mille on kirjutanud Anna Clayborne. See pole tavaline õpik, vaid põnev kogumik, mis viib teid teaduse imelisse maailma, kus koolitunnid tihti ei ulatu. Raamat pakub sulle võimalust sukelduda optiliste illusioonide, põnevate katsete ja kavalate nippide maailma, mis panevad sind naerma ja imestama ühtviisi.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas teadus võib olla lõbus? "73 lahedat teadustrikki" muudab su arvamust, tuues sinuni bioloogia, keemia ja füüsika trikid, mis on nii põnevad, et ei suuda raamatut käest panna. See raamat on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele alates 8. eluaastast, kes soovib avastada teaduse maagiat ja õppida läbi mängu.

Kui oled valmis oma sõpru ja pereliikmeid hämmastama osavate mustkunstitrikkide ja tüngategemistega, siis on "73 lahedat teadustrikki" just see, mida vajad. Raamat on täis lihtsaid, kuid muljetavaldavaid katseid, mida saad turvaliselt kodus proovida, avardades nii oma teadmisi kui ka meelelahutusvõimalusi.

Tutvu teadusega uuel ja paeluval viisil – "73 lahedat teadustrikki" ootab sind, et pakkuda tunde lõbusat ja harivat ajaviidet. Ära lase end petta – teadus võib olla sama põnev kui mis tahes seiklusjutt!