AABITSA TÖÖVIHIK

AABITSA TÖÖVIHIK

Autor: Anne Kloren

Kirjastus: MIXI

Kategooria: Algkooli õpikud ja töövihikud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.70€
Osta
Kui olete lapsevanem või õpetaja, kes soovib toetada oma lapse või õpilase esimesi samme lugema õppimisel, siis Anne Kloreni loodud "Aabitsa töövihik" võib olla just see, mida otsite. See töövihik on loodud spetsiaalselt selleks, et täiendada ja tugevdada oskusi, mida lapsed aabitsaga töötades omandavad.

Töövihik on kujundatud nii, et see arendab laste kuulamis-, rääkimis-, lugemis- ja kirjutamisoskusi mitmekülgsel ja kaasahaaraval viisil. Ülesanded on loodud selleks, et lapsed saaksid töötada nii iseseisvalt kui ka koos kaaslastega, olgu siis paarides või rühmades, mis soodustab sotsiaalsete oskuste arengut.

Iga uue tähe juures on töövihikus eriline koht, kus lapsed saavad harjutada tähe kirjutamist, värvida seda ja isegi luua sellest sõnu, mis algavad, sisaldavad või lõppevad selle tähega. See mitte ainult ei aita lastel paremini tähti meelde jätta, vaid ka loob seose tähe ja selle kasutuse vahel keeles.

Lisaks kirjutamisele ja lugemisele on töövihikus ruumi ka loovuseks: lapsed saavad joonistada ja kleepida pilte, mis on seotud õpitava tähega, ning isegi disainida tähti, lisades neile näo või keha. See mitmekülgne lähenemine aitab lastel õpitavat paremini mõista ja meelde jätta.

Kriste Kald'i poolt illustreeritud töövihik on mitte ainult visuaalselt kaasahaarav, vaid ka hariduslikult asjakohane, vastates põhikooli riiklikule õppekavale ning haridus- ja teadusministri poolt õppekirjandusele kehtestatud nõuetele.

Kui soovite oma lapsele pakkuda tugevat alust lugemise ja kirjutamise maailmas, siis "Aabitsa töövihik" on kindlasti väärt kaalumist. See on rohkem kui lihtsalt töövihik – see on teekond, mis toetab teie lapse arengut ja loovust esimestest sammudest alates.