Aadama oma saar

Aadama oma saar

Kirjastus: SEITSE SÕLME

Kategooria: Nooremale koolieale, vanus 7-9
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.50€
Osta
Aadam ja tema ema suunduvad täna randa! Seal muutub Aadam tõeliseks liivasaare avastajaks, uurijaks ja valitsejaks. Lõpuks jõuavad nad kohale! Liiva, vett ja taevast on siin küllaga! "Tere, meri!" ütleb Aadam ja kummardab. Meri on võimas ja väärib alati austust.

Veronika Kivisilla (sündinud 1978) on seni avaldanud luulet ja lühiproosat täiskasvanutele, kuid lastekirjandusse sukeldus ta alles hiljuti, kui tema enda lapsed olid juba suureks kasvanud. Pärast mõningaid lugusid ajakirjas "Täheke" on "Aadama oma saar" tema esimene lasteraamat. Selle raamatu kaudu meenutab autor üht rannapäeva oma lapsepõlvest, kuid peategelane Aadam kannab endas ka palju tema poja mängudest ja unistustest.

Kadri Roosi (sündinud 1975) on Nõmmel sündinud kunstnik, kes on illustreerinud raamatuid alates 2005. aastast. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri- ja linnaplaneerimise eriala ning õppinud loomaaias graafik Sandor Sterni juhendamisel loomade joonistamist. Lisaks on ta kujundanud ja välja andnud mitmeid jõulukalendreid ning loonud linnavaadetega kalendreid Nõmme ja Mustamäe linnaosadele. Tema illustratsioone on eksponeeritud nii isiku- kui ka grupinäitustel.

"Aadama oma saar" on südamlik ja seikluslik lugu, mis viib teid ja teie lapsed unustamatule rannapäevale, täis avastusi ja fantaasiat.