AAFRIKA LOOMAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI

AAFRIKA LOOMAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.30€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled valmis avastama Aafrika metsikuid avarusi mugavalt oma kodus? "AAFRIKA LOOMAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI" on põnev tegevusvihik, mis viib sind rännakule läbi Aafrika kõige põnevamate loomade maailma. See raamat pole lihtsalt värvimisraamat; see on seiklus, mis ühendab endas nii kleepsude kogumise lõbu kui ka uute teadmiste ammutamise rõõmu.

Kui oled uudishimulik ja tahad teada saada rohkem Aafrika loomariigi kohta, siis see tegevusvihik on just sinu jaoks. Täida lehekülgi värvidega, lahenda mõistatusi ja kleebi kleepsud õigetesse kohtadesse, et luua oma Aafrika loomade galerii. See on suurepärane viis, kuidas arendada peenmotoorikat ja õppida tundma erinevaid liike, kes elavad kaugel Aafrika savannides ja džunglites.

Oluline märkus vanematele: Kuigi see raamat pakub palju lõbu ja õppimist, tuleb tähele panna, et väikeste kleepsude tõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad kujutada lämbumisohtu. Veenduge, et teie laps naudib seda tegevust ohutult.

Avasta, õpi ja lase oma loovusel lennata koos "AAFRIKA LOOMAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI" raamatuga. See on ideaalne kaaslane vihmasteks pärastlõunateks või lõõgastavateks nädalavahetusteks, mis pakub harivat meelelahutust igas vanuses lastele.