Aastaajad

Aastaajad

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.10€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas aastaajad meie ümber muutuvad ja milliseid saladusi nad endas peidavad? Kristi Kingo raamat "Aastaajad" viib sind rännakule läbi kevade, suve, sügise ja talve, avastades igaühe unikaalseid omadusi ja võlusid.

See pole lihtsalt tavaline raamat – see on kogemus. Iga lehekülg on trükitud trükitähtedega ja on erineva kujuga, luues nii visuaalselt haarava ja meeldejääva lugemiselamuse. Kujundus on mänguline ja praktiline, muutes lehekülgede sirvimise nauditavaks ning leidmaks just seda õiget kohta, kuhu soovid tagasi pöörduda, on imelihtne.

Kristi Kingo on loonud midagi enamat kui lihtsalt raamatu – see on teejuht aastaaegade maailma, mis on täis värvikaid kirjeldusi ja huvitavaid fakte. "Aastaajad" on suurepärane valik nii väikestele kui ka suurtele lugejatele, kes soovivad avastada looduse imesid läbi kirjanduse prisma.

Avasta enda jaoks "Aastaajad" ning lase Kristi Kingo sulle näidata, kui imeline võib olla maailm meie ümber, kui seda vaadata läbi aastaaegade vaheldumise. Kas oled valmis avastama, mida iga aastaaeg sinu jaoks varuks on?