Aastaga haigustest priiks 2024

Aastaga haigustest priiks 2024

Kirjastus: KIRJASTUS HIILER

Kategooria: Tervis
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas kuu faasid võivad mõjutada teie tervist ja igapäevaelu? "Aastaga haigustest priiks 2024" on ainulaadne teejuht, mis avab uksed iidsele tarkusele, kus kuuastroloogia ja rahvameditsiin kohtuvad. See on rohkem kui lihtsalt kalender – see on juhend, mis aitab teil mõista, kuidas looduslikud tsüklid võivad mõjutada teie heaolu.

Autor on pühendunud sellele teemale juba kaheksateist aastat, pakkudes teadmisi, mis põhinevad kuutsüklite mõjul inimese enesetundele ja käitumisele. Kalender õpetab teid jälgima kuutsükli jaotust, mida meie esivanemad tundsid ja järgisid – kolm kõva ja kolm pehmet viiepäevast perioodi, mis määrasid nende toimetuste rütmi.

Kas teadsite, et vanarahva tarkuse järgi on parim aeg uute projektide alustamiseks noore kuu kõva aja esimestel päevadel? Või et kahaneva kuu pehmel ajal on soodsaim aeg alustada tervendavate protsessidega, näiteks soolatüügaste eemaldamisega?

Lisaks pakub "Aastaga haigustest priiks 2024" teile rikkalikku valikut rahvameditsiini retsepte ja tervenemislugusid, mis on lühidalt ja selgelt kirja pandud. Need lood ei ole ainult huvitavad, vaid võivad anda teile praktilisi nõuandeid ja inspiratsiooni, kuidas iseenda eest hoolitseda ja oma tervist parandada.

Kui olete huvitatud oma tervise tugevdamisest looduslike tsüklite ja vanarahva tarkuse abil, siis on "Aastaga haigustest priiks 2024" just see, mida vajate. Avastage, kuidas kuu faasid võivad mängida rolli teie igapäevaelus ja õppige, kuidas neid teadmisi enda kasuks tööle panna.