AASTARING METSAS. TALV. KLEEPSURAAMAT

AASTARING METSAS. TALV. KLEEPSURAAMAT

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline näeb välja metsaelu külmal talveajal? "Aastaring metsas. Talv. Kleepsuraamat" on põnev teos, mis viib sind avastusretkele läbi talvise metsa salapärase maailma. See raamat on suurepärane võimalus tutvuda meie metsade asukate - nii suurte kui väikeste - eluga kõige kargemal aastaajal.

Raamatu lehekülgedel saad sa õppida tundma erinevaid metsaelanikke ja nende poegi, nende nimetusi ning omavahelisi seoseid. See on suurepärane võimalus rikastada sinu sõnavara ja teadmisi loodusest. Lisaks pakub raamat hulgaliselt tegevusi, mis arendavad sinu tähelepanu, silma-käe koordinatsiooni ning loogilist mõtlemist.

Kleebiste lisamine vastavatele lehekülgedele muudab õppimise lõbusaks ja interaktiivseks - see on justkui mäng, mis viib sind läbi talvise metsa radade. Samuti ootavad sind põnevad labürindid, kus saad proovida leida õige tee ning otsida peidus olevat jänest. See on suurepärane viis veeta aega, arendada keskendumisvõimet ja pakub rõõmu nii väikestele kui ka suurtele lugejatele.

"Aastaring metsas. Talv. Kleepsuraamat" on kirjutatud selleks, et pakkuda sulle teadmisi ja samal ajal ka meelelahutust. See on ideaalne kaaslane pikkadeks talveõhtuteks, aidates sul ja su perel avastada looduse imesid otse oma kodu soojuses. Kas oled valmis sukelduma talvise metsa võlumaailma?