ABIELLUMINE, LAHUTAMINE JA UUESTI ABIELLUMINE

ABIELLUMINE, LAHUTAMINE JA UUESTI ABIELLUMINE

Autor: Kenneth E. Hagin

Kirjastus: CHARISMATA MINISTRIES

Kategooria: Kristlus
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.49€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas muuta oma abielu tõeliseks õndsuseks siin maapealses elus? Kenneth E. Hagin'i teos "Abiellumine, lahutamine ja uuesti abiellumine" käsitleb sügavuti neid teemasid, mis on sageli kirikus valesti mõistetud ja põhjustanud palju valu ning segadust.

Võib-olla oled tundnud end kunagi hüljatuna või arvanud, et Jumal on sinu peale pahane seoses mineviku vigadega. See raamat toob esile Jumala lõputu armastuse ja halastuse, mis ulatub kaugemale sinu vigadest ja pakub sulle uut perspektiivi ning lootust.

Kenneth E. Hagin, kes on oma elutöö pühendanud Jumala sõna õpetamisele, annab selles raamatus praktilist nõu ja tuge, olgu sa siis vallaline, abielus, lahutatud või uuesti abiellumise teel. Ta aitab sul mõista, kuidas vabaneda levinud väärarusaamadest ja leida oma elu jaoks Jumala tõeline plaan.

Kui otsid juhatust ja lohutust, et leida oma isiklikus elus Jumala armastuse kinnitust, võib see raamat olla just see, mida vajad. Avasta, kuidas elada täisväärtuslikku elu, mis on kooskõlas Jumala tahtega, hoolimata sinu suhte staatusest.