Abielu. Inimkonna suur vandenõu

Abielu. Inimkonna suur vandenõu

Autor: Rein Pakk

Kirjastus: SUPILINNA EKSPRESS OÜ

Kategooria: Huumor
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks abielu, see sügavalt isiklik liit, suudab ühiskonnas nii palju kirgi tekitada? Rein Paku teos "Abielu. Inimkonna suur vandenõu" sukeldub otse selle keerulise institutsiooni südamesse, paljastades selle varjatud nüansid ja vastuolud.

See raamat ei karda küsida raskeid küsimusi. Miks on abielu nii poliitiliselt laetud teema? Kuidas on võimalik, et meeste ja naiste vahelised erinevused muutuvad teravaks vaidlusküsimuseks? Rein Pakk ei hoia tagasi, pakkudes lugejale ausat ja teravmeelset sissevaadet abielu kui ühiskondliku kokkuleppe või, nagu ta ise väidab, vandenõu olemusse.

Raamat sisaldab ka eksklusiivset intervjuud Jumalaga, mis lisab teosele veelgi sügavust ja mõtlemisainet. Autori julge ja otsekohene stiil võib tunduda provokatiivne, kuid see on mõeldud selleks, et lugeja silmi avada ja kutsuda esile arutelu. Rein Pakk ei karda solvata – ta lubab, et tema sõnad võivad puudutada kõiki, alates erinevatest rassidest ja etnilistest gruppides kuni eri vanusegruppide ja seksuaalsete orientatsioonideni.

Kui olete valmis oma arusaamu abielust proovile panema ja teil on piisavalt huumorimeelt, et suhtuda kriitikasse naeratusega, võib see raamat olla just teile. Kuid olge hoiatatud, see pole mõeldud alla 18-aastastele ega neile, kelle seksuaalvaated on liiga konservatiivsed. Samuti võib see osutuda keeruliseks neile, kel puudub huumorimeel.

"Abielu. Inimkonna suur vandenõu" on enamat kui lihtsalt raamat; see on ühiskondliku arutelu katalüsaator, mis sunnib meid ümber hindama meie arusaamu ühest vanimast institutsioonist. Kas olete valmis oma vaateid abielule väljakutse esitama?