Abitu armastus

Abitu armastus

Autor: Maimu Berg

Kirjastus: TUUM

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.50€
Osta
Apollo
28.95€ / 27.50€
Varsti müügil
Kui otsid südantsoojendavat lugemist, mis kõnetab nii armastuse magusaid kui ka mõrkjaid tahke, siis Maimu Bergi "Abitu armastus" võib olla just see, mida vajad. See kaunis jutukogu koosneb kahekümne kahest loost, mis kõik puudutavad armastuse teemat oma unikaalsel ja tihti üllataval moel.

Maimu Berg, tuntud oma terava pilgu ja elutarkuse poolest, pakub Sulle lugusid, mis võivad Sind naerma panna või pisara silmanurka tuua. Tema jutud on justkui ajakapslid, mis viivad Sind rännakule läbi erinevate aegade ja paikade – alates Nõukogude aja kirevatest karakteritest kuni tänapäeva väljakutseteni.

Raamatu lehekülgedel kohtud Sina karakteritega, kes seisavad silmitsi elu keerdkäikudega, olgu selleks siis mustad mehed või Brežnev, Ukraina maastikud või Ungari kultuur, üleujutused või põuaperioodid. Berg ei pelga käsitleda ka kaotust, kõhklusi ja kahetsust, mis tihti käivad käsikäes armastuse otsingutega.

Kas oled valmis avastama, kuidas kogenud autor kujutab leidmist ja rahulolu? "Abitu armastus" pakub Sulle võimalust leida äratundmist ja ehk ka leevendust, kui oled ise otsimas seda, mida süda ihaldab. Bergi sõnade läbi võid leida lohutust ja mõistmist, sest armastus on lõppude lõpuks universaalne keel, mis puudutab meid kõiki.