Abivalmis kutsikas. Silmadega pappraamat

Abivalmis kutsikas. Silmadega pappraamat

Autor: Silja Paavle

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.65€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsite midagi erilist, mis rõõmustaks teie väikest raamatusõpra? "Abivalmis kutsikas. Silmadega pappraamat", mille on kirjutanud Silja Paavle, on täiuslik valik, et tutvustada lapsi luule võlule läbi armastusväärse loo.

See papist lehtedega raamat on loodud vastu pidama ka kõige entusiastlikumatele väikestele lugejatele, pakkudes neile tugevat ja turvalist lugemiskogemust. Raamatu keskmes on südamlik kutsikas, kelle seiklused on kirja pandud luuletuste vormis, mis kõlavad kui muusika teie lapse kõrvadele.

Aga see pole veel kõik – "Abivalmis kutsikas" on varustatud liikuvate silmadega, mis lisavad loole elavust ja isikupära. Kujutage ette teie lapse üllatust ja rõõmu, kui nad näevad, kuidas kutsika silmad tõepoolest liiguvad, justkui oleks tegelane päriselt elus!

Silja Paavle on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka hariv. Luulevormis tekst aitab arendada laste keeletaju ja rütmitunnetust, samas kui lugu õpetab neile abivalmiduse ja sõpruse tähtsust.

Kui teie pere on valmis sukelduma selle armsa kutsika maailma, siis "Abivalmis kutsikas. Silmadega pappraamat" ootab teid. See on ideaalne kingitus, mis toob naeratusi ja õpetab väärtuslikke elutunde. Ärge laske sellel võimalusel libiseda – lisage see imeline raamat oma koduraamatukogu kollektsiooni!