AEG/EESTI KAART A4

AEG/EESTI KAART A4

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.59€
Osta
Kas otsite praktilist ja vastupidavat abivahendit, mis aitaks teil või teie lapsel mõista aega ja selle jaotust? "AEG/EESTI KAART A4" on lamineeritud plakat, mis on loodud selleks, et pakkuda visuaalset tuge aja mõistmiseks. See hõlmab aastaaegu, kuid, nädalapäevi ning on varustatud ka kellaga, et aidata teil harjutada kellaaja lugemist.

Kui teie eesmärk on õpetada aja kontseptsiooni või lihtsalt hoida end organiseerituna, võib see plakat olla teie ideaalne kaaslane. Lamineeritud viimistlus tagab, et see on vastupidav ja kauakestev – olgu see siis kasutusel kodus, koolis või kontoris.

"AEG/EESTI KAART A4" on suurepärane õppevahend igas vanuses õppijatele. See mitte ainult ei aita mõista aja kulgu, vaid toetab ka eesti keele õpet, kuna kõik elemendid on esitatud eesti keeles. Kui olete õpetaja, lapsevanem või lihtsalt keegi, kes soovib oma aja planeerimise oskusi parandada, siis see plakat on teie jaoks loodud.

Investeerige sellesse kasulikku ja informatiivsesse abivahendisse, et muuta aja õppimine ja jälgimine lihtsaks ja nauditavaks tegevuseks. "AEG/EESTI KAART A4" on teie igapäevase ajaplaneerimise truu kaaslane.