Aga miks? Hirm, viha, rõõm

Aga miks? Hirm, viha, rõõm

Autor: Doris Rübel

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.95€ / 9.45€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, miks mõnel päeval tunned end õnnelikuna ja teisel hetkel võib pisar silma tulla? Emotsioonid on keerulised ja ettearvamatud, just nagu ilm, mis võib kiirelt muutuda tormisest päikesepaisteliseks. "Aga miks? Hirm, viha, rõõm" on Doris Rübeli kirjutatud raamat, mis on loodud spetsiaalselt 2–4-aastastele lastele, et aidata neil ja nende vanematel mõista emotsioonide keerukat maailma.

See raamat on suurepärane vahend, et avastada koos lapsega, miks mõnikord tunded üle pea kasvavad. Kas oled täheldanud, kuidas pisikesed asjad võivad tekitada suurt viha või kuidas rõõm võib sündida ootamatutest allikatest? Raamatus on rikkalikult illustreeritud lehekülgi ja lõbusaid klappidega lehti, mis paljastavad humoorikaid vastuseid lastele kõige enam huvi pakkuvatele küsimustele.

Kui avad selle raamatu, leiad end ja oma last kaasahaaravas teekonnas läbi erinevate tunnete. Uurige koos, miks mõnikord tekib nutt või viha ja mis aitab leida tee tagasi rõõmu juurde. Raamatu detailsed pildid kutsuvad lapsi iseseisvalt uurima ja avastama, samal ajal kui teie, lapsevanem, saate olla teejuhiks nende emotsionaalsel avastusretkel.

Doris Rübel on loonud teose, mis on hinnatud asjatundjate poolt ning pakub ohtralt aruteluteemasid, mis aitavad lastel paremini mõista ja väljendada oma tundeid. "Aga miks? Hirm, viha, rõõm" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on teejuht, mis aitab luua tugevamaid ja mõistvamaid sidemeid teie ja teie lapse vahel. Kas olete valmis avastama, mis paneb teie lapse naerma, nutma või vihastama? Avage see raamat ja alustage teekonda koos.