Aga miks? Hoolime, aitame, jagame

Aga miks? Hoolime, aitame, jagame

Autor: Doris Rübel

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Elame maailmas, kus suhted teiste inimestega mängivad olulist rolli. "Aga miks? Hoolime, aitame, jagame" on Doris Rübeli sulest pärit raamat, mis aitab väikestel lugejatel mõista, kuidas hoolivus ja jagamine muudavad meie igapäevaelu paremaks.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb lastele võimalus õppida, kuidas märgata teisi inimesi enda ümber, kuulata neid ja arvestada nende tunnetega. Jagamine võib tunduda keeruline, eriti kui pead harjuma mõttega, et pead oma vanemate tähelepanu jagama õdede ja vendadega või kui tuleb leida kompromiss, kes millal telekat vaadata saab. Doris Rübel selgitab, et kuigi me ei pruugi alati saada teha täpselt seda, mida soovime, on võimalik õppida, kuidas arvestada ka teiste vajadustega ja vältida tülisid.

Raamat pakub välja lihtsad reeglid, mille järgimine muudab meie ümbruskonna sõbralikumaks. Läbi erinevate igapäevaste olukordade analüüsi kutsub autor lapsi mõtisklema, kuidas nemad käituksid ja milliseid lahendusi nad probleemidele leiaksid. Raamat kuulub populaarsesse "Aga miks?" sarja, mis on tuntud oma lihtsa teksti ja kaasahaaravate illustratsioonide poolest, aidates lastel mõista keerulisi teemasid.

Kui oled vanem, kes soovib oma lapsele õpetada empaatiat ja koostööd, siis "Aga miks? Hoolime, aitame, jagame" on suurepärane valik. See raamat ei ole mitte ainult lõbus ja hariv lugemine, vaid ka väärtuslik tööriist, mis aitab kujundada noorte lugejate sotsiaalseid oskusi ja süvendada mõistmist teiste inimeste suhtes.