Aga miks? Meie beebi

Aga miks? Meie beebi

Autor: Angela Weinhold

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled märganud, kuidas pere pisim liige võib kogu tähelepanu endale haarata? See võib sind, suuremat last, panna mõtlema, kas vanemate armastus sinu vastu on vähenenud. Kuid ma tahan sind kinnitada, et see pole sugugi nii! Angela Weinholdi südamlik raamat "Aga miks? Meie beebi" on loodud just sulle, et aidata mõista, kuidas uus ilmakodanik teie ellu jõudis.

See raamat viib sind põnevale teekonnale, kus saad teada, kuidas beebi ema kõhus kasvab, milline on tema sündimise lugu ja mis talle rõõmu valmistab. Jah, beebi ei pruugi veel paljusid asju osata, kuid sina, kui suur vend või õde, saad temaga koos laulda, jutte lugeda ja avastada, kui imeline on olla eeskujuks värskele pereliikmele.

Raamat "Aga miks? Meie beebi" on rohkem kui lihtsalt loetav lugu. See on sinu teejuht uue rolli omaksvõtmisel peres, kus armastus ei jagune, vaid korrutub. See on suurepärane abimees, et mõista, et suure venna või õe roll on täis uusi seiklusi ja vastutust, mis teeb sinust lapse silmis tõelise kangelase.

Kui oled valmis avastama, kuidas beebi elu algab ja kuidas sina saad olla osa tema kasvamisest, siis haarab see raamat sind kaasa armastuse, hoolivuse ja perekondliku sideme tugevdamise teekonnale. Lase oma uudishimul lennata ja avasta, kui põnev on jagada oma maailma uue pereliikmega!