Aga miks? Meie head harjumused

Aga miks? Meie head harjumused

Autor: Frauke Nahrgang

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas tead, miks on igapäevased rutiinid nii tähtsad? Frauke Nahrgang'i raamat "Aga miks? Meie head harjumused" on justkui teejuht Sinu lapsele, et mõista isikliku hügieeni olulisust läbi igapäevaste tegevuste. See raamat viib Sind ja Sinu peret läbi tiheda hommikuse sagina, kus iga pereliige valmistub päevaks omal moel. Ema aitab väikevennal potil käia ja riideid vahetada, isa hüppab enne tööd kiirelt duši alla, Luisa aga peseb hoolikalt nägu ja hambaid ning ei unusta ka juukseid kammida.

Kuid see pole ainult hommikune kiirustamine. Raamat toob esile, kui oluline on käsi pesta läbi päeva, eriti pärast mängimist. See õpetab lapsi hoidma küüned lühikesed ja puhtad ning juuksed korras. Kas teadsid, et juuksuri külastamine ja regulaarne juuste lõikamine on samuti osa heast hügieenist? Ja mis saab pärast vanni? Nahka tuleb kreemitada, et see oleks niisutatud ja pehme.

Õhtul kohtuvad kõik taas vannitoas, et päeva lõpetuseks hambad puhtaks pesta. "Aga miks? Meie head harjumused" on illustreeritud lõbusate piltidega, mis muudavad õppimise nauditavaks. Raamat selgitab, kui kaua peaks hambaid pesema, miks on juuste kammimine kasulik, millal keha kreemitada ja kuidas saada märjad juuksed kiiresti kuivaks.

See raamat on suurepärane vahend, et õpetada lastele iseseisvust ja vastutustunnet oma keha eest hoolitsemisel. Loo oma lapsele tugev alus tervislikeks harjumusteks, mis kestavad terve elu.