Aga miks? Meil lasteaias

Aga miks? Meil lasteaias

Autor: Doris Rübel

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla päev lasteaias? "Aga miks? Meil lasteaias", autoriks Doris Rübel, avab teile ukse kolmeaastase Oskari maailma, kes avastab rõõmuga lasteaia igapäevaelu. See raamat viib teid kaasa ühele põnevale teekonnale, kus saate osa Oskari avastustest ja tegevustest, mis täidavad tema päeva alates mänguajast kuni õppimiseni.

Lasteaia seinte vahel ei ole kunagi igav – seal on sõpradega mängimine, ühislaulmine ja loovate oskuste arendamine joonistamise kaudu. Oskar näitab teile, kuidas lasteaias uusi asju õpitakse, ja jagab, kuidas õpetajad on alati valmis abistama, kui mõni ülesanne tundub keeruline.

Aga see pole veel kõik! Väljaspool klassiruumi ootavad ees veelgi põnevamad seiklused. Raamatust leiate kirjeldused vahvatest õuemängudest ja matkamisest, mis on osa lasteaiapäeva seiklusrikkast poolest. Doris Rübeli detailirohked illustratsioonid toovad Oskari päeva lugejale lähemale, muutes selle elavaks ja kaasahaaravaks.

Kui olete lapsevanem või lasteaiatöötaja, annab see raamat teile väärtuslikku teavet selle kohta, kuidas lasteaiapäev võib teie lapsele või õpilastele kasulik ja lõbus olla. "Aga miks? Meil lasteaias" on suurepärane ressurss, mis aitab mõista lasteaias toimuva tähtsust ja selle mõju lapse arengule.

Kutsun teid avastama Oskari lasteaiapäeva ja saama osa sellest imelisest maailmast, mis on täis õppimist, mängu ja avastamisrõõmu.