Aga miks? Mina juba oskan

Aga miks? Mina juba oskan

Autor: Constanza Droop

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled juba avastanud, kuidas oma väikest maailmaavastajat riietada, või kuidas ta saab oma kätega luua värvikirevaid kunstiteoseid? Võib-olla oled märganud, kuidas ta julgusega ronib redelil või naudib liumäest alla kihutamist? Väikelaste oskused arenevad kiiresti ja iga uus eluaasta toob kaasa uusi ja põnevaid võimeid.

"Kuidas nii? Ma juba oskan!" autor Constanza Droop, on raamat, mis viib sind ja sinu last läbi väikelapse arengu imelise maailma. See raamat ei ole lihtsalt loetav lugu, vaid interaktiivne teekond, mis kutsub teid mõlemat kaasa mõtlema ja tegutsema. Avastage koos detailseid illustratsioone igapäevastest tegevustest, olgu need siis toas, õues või lasteaias.

Avatavad klappidega leheküljed, küsimused ja mängulised ülesanded aitavad kaasa lapse loovusele ja probleemilahendusoskustele. See raamat on suurepärane vahend, et mõista ja toetada sinu lapse arengut, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat tegevust.

Raamat "Kuidas nii? Ma juba oskan!" on loodud spetsiaalselt 2- kuni 4-aastastele lastele, et julgustada neid uusi oskusi omandama ja oma arengus järgmisi samme astuma. See on suurepärane kaaslane nii vanematele kui lastele, et koos kasvada ja õppida. Kas oled valmis avastama, mida sinu laps juba oskab ja mida ta on peagi valmis õppima?