Aga miks? Täna ja homme, kohe ja varsti

Aga miks? Täna ja homme, kohe ja varsti

Autor: Daniela Prusse

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks mõnikord minutid venivad nagu tundide kaupa, kuid teisel hetkel lendab aeg justkui tiivulistena mööda? "Aga miks? Täna ja homme, kohe ja varsti" on Daniela Prusse loodud põnev raamat, mis viib sind ja su väikest uudishimulikku kaaslast aja imelisse maailma.

See raamat on justkui ajarännak, mis aitab mõista, kuidas päevad, nädalad ja kuud meie elus vormuvad. Kui palju päevi on nädalas, mis teeb kuu eriliseks ja kuidas meie igapäevased tegevused aega täidavad? Võta hetk, et koos lapsega avastada, mis juhtus eile ja mida toob homne päev.

Daniela Prusse on loonud teose, mis on mõeldud 2–4-aastastele lastele, kuid pakub kindlasti avastamisrõõmu ka vanematele lastele. Raamat on spetsialistide poolt hoolikalt koostatud ja läbi mõeldud, et pakkuda harivat ja kaasahaaravat lugemiselamust. Iga lehekülg on täis detailseid pilte, mis kutsuvad lapsi iseseisvalt uurima ja avastama. Klappide all peituvad humoorikad üllatused toovad naeratuse nii lapse kui ka täiskasvanu näole.

Lisaks igapäevastele küsimustele leiab raamatust vastused ka laiematele teemadele, nagu aastaajad ja nende eripärad, nädalapäevade nimetused ning kuude arv aastas. See on suurepärane vahend, et aidata lastel mõista aja kulgu ja selle tähtsust meie elus.

"Aga miks? Täna ja homme, kohe ja varsti" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on vestluse alustaja, mis aitab sul luua tugevama sideme oma lapsega, rääkides ja arutledes koos nende igapäevaste, kuid samas nii oluliste küsimuste üle. Pane tähele, kuidas raamat toetab lapse arengut ja uudishimu, pakkudes samal ajal kvaliteetaega koos veedetud hetkedeks.