AHVIEMA MURE

Kirjastus: AUTOR KIRJASTUS

2003 aasta

Rahva Raamat
1.53€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid midagi, mis köidaks Sinu lapse tähelepanu ja pakuks samal ajal väärtuslikke õppetunde? "Ahviema Mure" võib olla just see, mida vajad. See raamat on teine lasteraamat antud autori sulest, mis on täis paeluvaid jutte ja lühilugusid, mis on mõeldud nooremale lugejaskonnale.

Raamatu lehekülgedel avaneb Sulle värvikas maailm, kus iga lugu kannab endas peidetud tarkust. Lugudes toimuvad ootamatud pöörded, mis ei jäta Sind ükskõikseks. Need lood ei ole lihtsalt meelelahutus; need on mõeldud selleks, et õpetada ja inspireerida. Lapsed saavad kaasa elada tegelaste seiklustele, samal ajal märkamatult õppides elu olulisi tõdesid.

Autor on suutnud tabada laste fantaasiamaailma olemust, pakkudes lugusid, mis kõnetavad ja arendavad. "Ahviema Mure" ei ole pelgalt järjekordne lasteraamat, vaid see on vahend, millega saad rikastada oma lapse lugemiskogemust ja arutelusid elu üle.

Kui Sinu eesmärk on leida raamat, mis ühendab endas meelelahutuse ja õppimise, siis "Ahviema Mure" on valik, mis vastab nendele kriteeriumidele. See on raamat, mis jääb meelde ja mille sõnumid kasvavad koos lapsega. Võta aega, et sukelduda koos oma lapsega nendesse lugudesse, ja avastage koos, milliseid saladusi need peidavad.