AIAKAHJURID: KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 34

AIAKAHJURID: KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 34

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi oma aias täheldanud, et taimed näivad räsitud ja saak jääb oodatust väiksemaks? Võib-olla on põhjuseks aiakahjurid, kes on leidnud tee sinu hoolikalt hooldatud peenardesse. Eesti autor on kokku pannud praktilise juhendi "Aiakahjurid: Kodu & Aia Praktiline AiaVihik 34", mis on asendamatu abimees igale aednikule, kes seisab silmitsi selliste tüütute külalistega nagu teod, sipelgad, mutid, mügrid, jänesed ja metskitsed.

See vihik ei ole lihtsalt kahjurite loetelu; see on käsiraamat, mis õpetab, kuidas neid tõhusalt tõrjuda, pidades samas silmas looduse tasakaalu. Saad teada, millised on kõige levinumad aiakahjurid ja kuidas nad su aeda mõjutavad. Lisaks jagatakse nõuandeid, kuidas neid kahjureid oma aias ära tunda ja milliseid tõrjevõtteid rakendada, et sinu aed püsiks lopsakas ja saak rikkalik.

Raamatu autor on põhjalikult uurinud erinevaid tõrjemeetodeid ja pakub välja lahendusi, mis on järele proovitud ja tõhusad. Olgu su probleemiks peenraid rüüstavad teod või viljapuid näsivad jänesed, leiad siit juhised, kuidas neid kahjureid ohjata.

Kui armastad aiatööd ja soovid oma taimedele parimat, siis on "Aiakahjurid: Kodu & Aia Praktiline AiaVihik 34" just see, mida vajad. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sinu isiklik abiline aias, mis aitab sul saavutada tervema ja ilusama aiaruumi, kus nii taimed kui ka sina end hästi tunnete.