AIATIIK. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 59

AIATIIK. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 59

Autor: Viljo Jõela

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Varia
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
4.90€ / 4.66€
Osta
Kas olete kunagi unistanud oma aia oaasist, kus vesi lisab maastikule elu ja võlu? Viljo Jõela "AIATIIK. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 59" on teie teejuht, et muuta see unistus reaalsuseks. See raamat on justkui aedniku varasalv, täis nõuandeid ja juhiseid, kuidas luua ja hooldada aia tiiki, mis on samaaegselt nii kaunis kui ka praktiline.

Tiik toob teie aeda mitte ainult ilu, vaid ka elurikkust. Ette kujutage end kuulamas konnade krooksumist ja jälgimas kirjusid liblikaid, kes tiigi kohal tantsivad. Vesi meelitab ligi linde ja loomi, kes tulevad janu kustutama või lihtsalt veemõnusid nautima. Kuidas aga sobitada veeelementi oma aia loomuliku ilmega ja tagada, et see oleks harmoonias ümbritseva keskkonnaga?

Autor Viljo Jõela jagab teiega oma teadmisi ja kogemusi, et aidata teil kavandada tiiki, mis vastab teie kinnistu eripäradele ja teie enda soovidele. Raamatust saate teada, kuidas arvestada tiigi suuruse ja asukohaga, et see sobiks proportsionaalselt teie aia ja maastikuga. Olgu teie maavaldus suur või väike, "AIATIIK" pakub lahendusi, mis on jõukohased igaühele.

Lisaks praktilistele nõuannetele tiigi rajamiseks, leiab lugeja raamatust ka huvitavaid fakte tiigielustiku kohta. Millised taimed ja kalad sobivad Eesti kliimasse ja just teie tiiki? Viljo Jõela toob välja valikud, mis aitavad luua elujõulise ja silmapaistva veekogu.

Kui tiigi rajamine on teie südamesoov või kui soovite lihtsalt oma aiale lisada veidi maagiat, siis "AIATIIK. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 59" on teie ideaalne kaaslane. Avastage, kuidas muuta oma aed tõeliseks looduse paradiisiks, kus iga nurk peidab endas väikest imet.