Ainsana järel

Ainsana järel

Autor: Riley Sager

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.99€
Osta
Apollo
28.95€ / 27.50€
Osta
Kas olete valmis sukelduma süngesse minevikku, mis on täis saladusi ja üllatusi? Riley Sager, põnevusromaanide meister, toob teieni "Ainsana järel" – raamatu, mis viib teid ajas tagasi, et lahendada üht verdtarretavat mõistatust.

"Ainsana järel" on lugu, mis haarab teid esimesest leheküljest. 1929. aasta traagiline öö Maine'i rannikul, kus Hope'i perekonna liikmed leitakse julmalt mõrvatuna, jätab kustumatud jäljed. Noor Lenora, keda süüdistatakse oma pere tapmises, elab aastakümneid vaikuses, kuniks 1983. aastal saabub tema ellu uus hooldaja Kit McDeere. Kit, kes on sunnitud asuma tööle lagunevas ja kõhedusttekitavas Hope’s Endi häärberis, avastab peagi, et mõistatus, mida ta lahti harutama peab, on palju keerukam ja ohtlikum, kui ta oskas arvata.

Sageri oskus luua keerulisi ja ettearvamatuid süžeepöördeid toob kaasa tõeliselt põneva lugemiskogemuse. "Ainsana järel" on justkui gootilik õudusromaan, mis viib teid läbi aegade, avades ukse mineviku varjatud saladustesse ja keelatud armastuse süngesse maailma.

Kui olete valmis astuma sisse Hope's Endi müüride vahele ja avastama, mis tegelikult juhtus sellel saatuslikul ööl, siis "Ainsana järel" on teie jaoks. Riley Sager ei valmista pettumust, pakkudes teile pinget ja põnevust, mis ei lase teil raamatut käest panna enne viimase lehekülje keeramist. Kas olete valmis selleks teekonnaks?