Ainult üks kord

Ainult üks kord

Autor: Alexandre Jardin

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui avastaksite oma tõelise armastuse hetkel, mil kõik tundub olevat juba paika pandud? Alexandre Jardini romaan "Ainult üks kord" viib teid südantlõhestavale teekonnale läbi aja ja tundeilmade, kus armastus põrkub saatuslike valikute ja kahetsusega.

Peategelane César seisab silmitsi oma elu kõige keerulisema dilemmaga just tundide kaugusel oma pulmatseremooniast New Yorgis. Tema pilk kohtub tulevase naise noorema õe Hannah'ga ning äkiline äratundmine tabab teda nagu välk selgest taevast – Hannah on see, kellega ta tahaks jagada oma elu. César astub julge sammu ja teeb Hannah'le ettepaneku, mis võib muuta kõike: üks kirglik kohtumine, et vältida igavest kahetsust. "Vali ise õige hetk. Ma jään ootama," ütleb ta.

Aastad mööduvad ja elu viib nad eri radadele, kuni saatuslik kohtumine toob nad taas kokku. Hannah, kes on tundelisusele selja pööranud, ja lesestunud César kohtuvad kolm nädalat enne Hannah' uut pulma, Québeci järve ääres. See on hetk, kus mineviku mälestused ja tuleviku valikud põimuvad. Kas Hannah otsustab turvalise mõistusabielu kasuks või annab minevikule veel ühe võimaluse? Kas armastus võib leida tee südametesse, mis on kaotanud usu selle maagilise jõu vastu?

"Ainult üks kord" on lugu, mis paneb sind mõtlema armastuse hapruse ja inimliku südame igatsuste üle. See on raamat neile, kes usuvad, et armastus võib elada üle aja, kaotuse ja isegi südame murdumise. Kas olete valmis avastama, kas tõeline armastus suudab võita kõik takistused?