AJA KIRJU

AJA KIRJU

Autor: Olev Remsu

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Keel ja kirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.00€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kui oled huvitatud ühiskonna sügavamatest kihtidest ja inimhinge keerdkäikudest, siis Olev Remsu "Aja kirju" on just see teos, mida oma raamaturiiulile lisada. See on raamat, mis ei karda puudutada teravaid teemasid ega pakkuda välja isiklikke vaatenurki.

Olev Remsu, kirjanik ja maailmarändur, on kokku kogunud oma mõtted ja tähelepanekud, mis käsitlevad aastaid 2000 kuni 2015. Tema kirjutised on justkui aja kapslid, mis avavad lugejale akna erinevatesse kultuuridesse ja ühiskondlikesse nähtustesse. Raamatust leiad teravmeelseid arutelusid surma olemuse, rahvusluse, võõraviha ja paljude teiste teemade üle.

Remsu ei pelga välja öelda oma sümpaatiat Venemaa vastu, jagades oma rikkalikke kogemusi ja teadmisi, mida on kogunud selle suure riigi eri nurkades rännates. Ta kritiseerib russofoobiat ja avab lugejale Venemaa mitmekihilisust. Samuti ei jäta ta puudutamata selliseid üleilmseid probleeme nagu suhtumine pagulastesse ja ühiskondlikud lõhed, mis on tänapäeval eriti aktuaalsed.

"Aja kirju" on teos, mis kutsub sind mõtisklema ja võib-olla isegi oma vaateid ümber hindama. See on kirjutatud ausalt ja otsekoheselt, pakkudes samas intellektuaalset naudingut ja uusi teadmisi. Kui oled valmis avardama oma maailmapilti ja süvenema inimlikkuse eri tahkudesse, siis on see raamat sinu jaoks.