Ajakatastroof

Ajakatastroof

Autor: Helga-Johanna Kuusler

Kirjastus: Eesti Noortekirjanduse Ühing

Kategooria: Noortele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
13.99€
Osta
Apollo
14.95€ / 14.20€
Osta
Kas oled kunagi unistanud ajas rändamisest? Helga-Johanna Kuusleri "Ajakatastroof" viib sind põnevale seiklusele, kus kahe nooruki, Egert Marvini ja Taddeuse, argipäev koolis võtab ootamatu pöörde. Ühe ussiaugu kaudu satuvad nad otse 1939. aasta Viivuranna kevadlaadale, kus nad saavad tunnistajaks esimese Eesti Vabariigi viimaste aastate särale ja glamuurile.

Taddeus on varustatud salajase plaaniga, kuid Egert peab vastu astuma keerulistele valikutele, mis panevad proovile nii tema kavaluse kui ka südikuse. Väiksemgi tegu, nagu moosipiruka soetamine, võib kaasa tuua liblikaefekti, mis võib tulevikku pöördumatult muuta – isegi nii, et mõni nende koolikaaslastest ei pruugi kunagi sündidagi.

"Ajakatastroof" on lugu, mis näitab, et ajalugu on habras ja iga väiksemgi sündmus võib kaasa tuua ettearvamatuid tagajärgi. Helga-Johanna Kuusleri sulest on varem ilmunud kolm romaani, sealhulgas BestSelleri konkursi võitja "Puhkus koomas", mis näitab autori oskust lugejaid kaasa haarata ja pakkuda neile meeldejäävaid lugemiselamusi.

Kui sind köidavad ajaloolised seiklused ja tahad kogeda, kuidas mineviku sündmused võivad mõjutada tulevikku, siis "Ajakatastroof" on just sinu jaoks. Avasta Helga-Johanna Kuusleri maagiline maailm, kus ajalugu ja fantaasia põimuvad üheks unustamatuks seikluseks.