Ajakiri Mudilane

Ajakiri Mudilane

Autor: Gerli Erdmann

Kirjastus: HUVILOOJA

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.75€
Osta
Apollo
3.75€ / 3.56€
Osta
Kas otsite midagi, mis köidaks teie väikese põnni tähelepanu ja arendaks samal ajal tema oskusi? "Ajakiri Mudilane", mille on loonud Gerli Erdmann, on just see, mida vajate. See on kujundatud 5-9-aastastele uudishimulikele lastele, kes on valmis avastama ja õppima läbi mängu ja tegevuse.

Iga "Ajakiri Mudilane" number on täis nuputamisülesandeid, mis panevad proovile teie lapse loogilise mõtlemise. Need ülesanded on lõbusad, kuid samas piisavalt väljakutsuvad, et stimuleerida väikeste mõtlejate meeli. Lisaks pakub ajakiri kaasahaaravat lauamängu, mis toob põnevust igasse päeva ja õpetab lapsi strateegiliselt mõtlema.

Sõnalise mälu arendamine on lapse keeleoskuse jaoks ülioluline, ning "Ajakiri Mudilane" toetab seda lihtsate ja kaasakiskuvate tekstidega. Lugemine ja mäletamine käivad käsikäes, aidates kaasa sõnavara laienemisele ja keelelise väljendusoskuse paranemisele.

Lisaks on ajakiri täis eakohaseid retsepte, mis julgustavad lapsi köögis kaasa lööma. Koos kokkamine on suurepärane võimalus õpetada lastele tervislikke toitumisharjumusi ning arendada nende mõõtmis- ja järgimisoskust. Ja mis võiks olla parem kui nautida üheskoos valmistatud maitsvat rooga?

"Ajakiri Mudilane" ei unusta ka üld- ja peenmotoorika tähtsust. Käeline tegevus, nagu joonistamine, lõikamine ja meisterdamine, on olulised oskused, mis aitavad kaasa lapse koordinatsiooni ja käte osavuse arengule.

Kui soovite, et teie laps areneks terviklikult, pakkudes talle samal ajal lõbusat ja harivat tegevust, siis "Ajakiri Mudilane" on teie jaoks ideaalne valik. See on investeering teie lapse tulevikku, pakkudes talle vahendeid ja teadmisi, mis on vajalikud edukaks kasvamiseks.