Ajamasin. Leiutised

Ajamasin. Leiutised

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.70€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas meie igapäevased esemed nagu lennukid, laevad, autod, arvutid, televiisorid ja telefonid on loodud? "Ajamasin. Leiutised" on põnev teos, mis viib sind avastusretkele läbi aegade, et tutvustada sulle neid geniaalseid meeli, kes on kujundanud maailma, milles täna elame.

Raamat pakub huvitavaid fakte ja loob seoseid mineviku ning tänapäeva vahel, näidates, kuidas igapäevased esemed on arenenud ja kuidas need on mõjutanud meie elu. Autori kirjutatud teos on justkui ajamasin, mis võimaldab sul valida, millisesse sajandisse või isegi aastatuhandesse soovid sukelduda. Lihtsalt lükka nupp õigesse asendisse ja avasta leheküljed, mis viivad sind ajas tagasi, et avastada leiutiste ajalugu.

See raamat on ideaalne lugemine uudishimulikule mõistusele, kes tahab mõista, kuidas meie praegune tehnoloogiline maailm on kujunenud. See on hariv teekond, mis on kirjutatud nii, et see oleks haarav ja mõistetav igas vanuses lugejatele. "Ajamasin. Leiutised" ei ole pelgalt faktide loetelu, vaid lugu inimkonna püüdlustest, ebaõnnestumistest ja triumfidest läbi aegade. Pane end valmis imeliseks rännakuks läbi aja, kus iga lehekülg on uus avastus.