ALANDLIKKUS JA JUMALAKOGEMUS. SILMAJA 13

ALANDLIKKUS JA JUMALAKOGEMUS. SILMAJA 13

Autor: Anselm Grün

Kirjastus: JOHANNES ESTO ÜHING

Kategooria: Kristlus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.87€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kui otsid sügavamat mõistmist oma vaimsest teekonnast ja ihkad leida ühendust kõrgema väega, siis "Alandlikkus ja Jumalakogemus. Silmaja 13" autorilt Anselm Grünilt võib olla just see, mida vajad. See teos kutsub sind avastama, kuidas alandlikkus võib olla väravaks Jumala kogemisele oma igapäevaelus. Anselm Grün, kogenud kloostrivanem ja vaimne juht, jagab oma tarkusi ja juhiseid, kuidas vastu võtta iseennast täpselt sellisena, nagu oled, ning kuidas see aktsepteerimine võib viia sind sügavama eneseteadvustamiseni ja Jumala läheduseni.

Grüni varasem teos, mis on nüüd uuesti lugejateni jõudnud, kajastab tema pikaajalist kogemust ja arusaamu alandlikkusest kui vaimsest voorusest. Autor selgitab, kuidas alandlik meel võib aidata sul ületada sisemisi barjääre ja avada uusi perspektiive isiklikul kasvuteel. Raamatust leiad praktilisi nõuandeid ja sügavamõttelisi arutlusi, mis on mõeldud sind juhendama oma sisemise mina ja Jumala vahelise suhte loomisel ja arendamisel.

Kui tunned, et oled valmis astuma julge sammu iseenda tõelise olemuse tunnistamise suunas ja soovid õppida, kuidas alandlikkus võib rikastada sinu vaimset elu, siis võib "Alandlikkus ja Jumalakogemus. Silmaja 13" olla sinu jaoks tõeliselt väärtuslik lugemine.